Menu

Uw Hofpasleverancier: Plus Blankhorst in Markelo

Publicatiedatum: 22-12-2017

Uw Hof(pas)leverancier: Plusmarkt in Markelo

We zijn blij met onze Hofpasdeelnemers. De lokale ondernemers zorgen ervoor dat de kernen leefbaar en gezellig blijven. Wie zijn de ondernemers die meedoen met de Hofpas? Vandaag zijn we op bezoek bij Hofpasdeelnemer Plus Blankhorst in Markelo.

De allerbeste service, een breed assortiment en klantvriendelijkheid, het zijn al 22 jaar de speerpunten van Henry Blankhorst van Plus Blankhorst in Markelo. En dit is niet zonder succes gebleken. De Plus in Markelo is flink gegroeid en steeds met de tijd meegegaan. Klanten uit Markelo en daarbuiten weten de Plus te vinden en komen speciaal voor de gastvrijheid en de lokale betrokkenheid. Henry voelt zich als een vis in het water in Markelo, waar iedereen elkaar kent, een dorp met folklore, tradities, florerend toerisme en een uitgebreid verenigingsleven. Henry is vanaf het begin een actieve ambassadeur van de Hofpas, hij heeft volop meegedacht met de ontwikkeling en uitrol van de pas. Henry: “ In Markelo hebben we een prachtig verenigingsleven, en we helpen elkaar. Met de Hofpas kunnen we elkaar nog beter van dienst zijn: inwoners sparen een extraatje voor onze verenigingen een en onze verenigingen helpen ondernemers om onze inwoners te stimuleren om nog meer lokaal te kopen”. In Markelo kun je met de Hofpas bij zes ondernemers terecht, en dit zullen er binnenkort meer worden. We wensen Henry succes en plezier met de Hofpas!

Terug naar nieuwsoverzicht

Laat een reactie achter


Powered by Loyaltygroup BV